La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

3

no spoko, że udali się na kolację, ale to tylko tyle? żadnych nowych informacji? co Flick zamówił? czy mu smakowało? przecież dobór dań może nas nakierować na to, czy będziemy grali 4-2-3-1 czy jednak pozostaniemy przy 4-3-3.

0

@Destroyer_of_Worlds pomidorową i schabowego

2

@Faro a pomidorowa to z makaronem czy ryżem? i ważne co Flick zamówił do picia - piwo, żeby pokazać, że będzie się trzymał własnych zasad? a może wino, żeby pokazać, że ma zamiar przystosować się do lokalnych zwyczajów? a może jeszcze poprosił o pół litra i walnął przy Laporcie jak Góralski na hejnał, żeby udowodnić, że żadnych wyzwań się nie boi? tyle pytań i tak mało odpowiedzi...

1

@Destroyer_of_Worlds pomidorowa z ziemniakami i obcyngolił cały barek jak to niemiec, Laporta musi mu potrącić z pensji pare eurasów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?