La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1098 Culés

5

City miało ten sam zarzut, skończyło sie na upomnieniu.

Leicester City może rozpocząć nowy sezon Premier League z karą od 6 do 15 punktów ujemnych za złamanie zasad dotyczących zysków i zrównoważonego rozwoju. Klub, który niedawno awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej, wygrywając Championship pod wodzą Enzo Mareski, odnotował straty w wysokości niemal 90 milionów funtów, przekraczając dozwolone limity finansowe.

[Telegraph]

0

@Arden city to zbyt duża maszyna marketingowa aby ich karać, taka jest piłka.. myślę, że gdyby Barca nie była jedną z największych marek w historii to różnie by mogło być z Nami pod kątem kar itp

0

@maciekofcb dostaliśmy przecież bana na transfery, kilka lat temu.

0

@Arden kilka lat temu ban na transfery ale czy to była miarodajna kara za te wszystkie machlojki to nie mam pewności

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?