La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1160 Culés

0

A i w moim odczuciu.Jest to pierwszy Trener,którego uważam za plus dodatni,dla naszej kadry od czasów Guardioli.Wiem że wielu tutaj ceni Enrique ja wręcz odwrotnie, uważam że jest totalnie przeciętny

0

@Trojanek23 A co Cię tak przekonuje do Flicka? Ten jeden tryplet czy coś innego? Oczywiście to nie byle jakie osiągnięcie, ale powiedzmy sobie szczerze... Bayern zawsze dominował w Niemczech, więc puchar i liga to nie jest aż tak wielkie osiągnięcie. A LM... No też każdy pamięta jak w Covidzie wyglądała - bez rewanżów w fazie pucharowej.

1

@KamQiX Mimo wszystko ładnie nas Bayern wykończył wtedy w tej LM i to chyba lepiej, że nie było rewanżów.

0

@KamQiX Kto miałby nadrobić straty w rewanżu? Chelsea dostało 7-1 w dwumeczu, później nas zgwałcili 8-2 i na końcu Lyon dostał 3-0. Brak rewanżów to w tamtym momencie, był plus ale dla Barcelony i Lyonu.

0

@Arden W każdym razie była to Liga Mistrzów rozgrywana w ekspresowym tempie, w sierpniu. No w takich okolicznościach to chyba normalne, że bardziej "przypadek" może decydować, niż gdy wszystko jest rozgrywane na przestrzeni kilku miesięcy, a drużyny grają ze sobą po dwa mecze.

Nie umniejszam, ale należy jednak zauważyć te fakty. To nie była normalna, standardowa edycja LM.

0

@KamQiX Moim zdaniem nie miało to wpływu na poziom gry, jedynie nie było kibiców. Nikt nawet nie był w stanie powalczyć z nimi w drodze do finału.

1

@KamQiX szczerze mówiąc,to jest to chyba przeczucie.Po prostu gdzieś wewnętrznie czuję,coś pozytywnego i czuję to pierwszy raz chyba od transferu Neymara.Wszysktie pozostałe ruchy, były mi rączkę obojętne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?