- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1482 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1482 Culés
2
Już Guardiola mówił że posiadanie piłki to sposób gry w obronie, nie w ataku. Nie jestem trenerem i nie znam się na detalach ale widzę że na przestrzeni lat że brakuje nam dwóch rzeczy, z których kiedyś był pożytek. W lidze, w której 15 drużyn broni się z nami na własnej połowie powinniśmy oddać trochę przeciwnikowi piłkę, niech spróbuje wejść do meczu nie na swoich zasadach, niech spróbuje przygotować samemu atak pozycyjny i opuści pilnowane pozycje. Mam wrażenie że Real bardzo często tak robi i kiedy rywal uwierzy że może grać z nimi jak równy z równym Modric podnosi podnosi rękę i pyta w który róg. A druga rzecz to regulowanie tempa gry. Kto pamięta grę Xaviego jako piłkarza jeszcze sprzed czasów hiperformy Messiego będzie wiedział o co mi chodzi.
0
@Tatazolwinia No żeby grać taka piłkę to My potrzebujemy trenera, który potrafi tak drużynę przygotować. Czyli oddajemy piłę i walimy z kontry. Tymczasem u Czawiego kontry wygladały tak:
Wyprowadzenie piłki z obrony, 3 podania do boku i cyk do tyłu na wszelki wypadek, następnie zawodnik w 2 linii robi zwód 3 podania do boku i cyk do tyłu i ostatnia faza tej kontry to podanie do boku przetrzymanie aż przeciwnik się doczłapie do obrony i ustawi zasieki i tu wchodzi Nasze klepanie do boku i do tyłu.
Kontratak Barcelony. ;D
0
@Tatazolwinia pamietam 1 sezon Pepa, tam kluczem było wciągnięcie przeciwnika prawie, ze na swoje ole karme zeby zrobic miejsce z przodu