La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 749 Culés

4

Dobry meczyk.
Miałem wtedy 20 lat, szybko zleciało.




1

@RosjaninBut Dla mnie również Dania ze Szwecją, gdzie uzyskany remis 2:2 promował obie drużyny kosztem Włochów był również kozacki na tym euro. Po latach chyba okazało się, że obie drużyny dogadały się na granie pod remis, by wywalić Włochy z turnieju. Jednak jeśli tak było, to w czasie meczu nie dało się tego odczuć.

A co do Czechów - ogromny niedosyt, że nie wygrali tego EURO bo byli zdecydowanie najlepszą drużyną pod kątem widowiska w tym turnieju.

Swoją drogą, według mnie to była ostatnia Holandia, którą dało się lubić. W późniejszym czasie ta reprezentacja stała się taka nijaka i ciężko im kibicować, jeśli się nie jest zżytym z tym krajem, bądź psychofanem wszystkiego co holenderskie. :D

konto usunięte

0

@RosjaninBut Czesi tam chyba do półfinału awansowali.

1

@Ojciec5tkidzieci "bądź psychofanem wszystkiego co holenderskie" - teraz tak mamy tylko z inną reprezentacją. Tzn. ja nie mówię, że tejże reprezentacji nie da się oglądać tylko wszystko co argentyńskie to najlepsze, a jak ktoś powie, że nie to od razu jest atakowany z każdej strony.

Wracając do tamtego Euro to ja też żałuję, że wtedy Czesi nie wygrali tamtej imprezy. Skoro mogli Grecy, a Czesi wyglądali dużo lepiej to tym bardziej to Czechy mogły być mistrzem Europy 2004.

1

@tristan87 Tak, a tam przegrali w dogrywce z Grecją.
@Stinger_ a to swoją drogą, tylko, że to w klimatach Rambli. :D Ja o Holandii odnosiłem się w ogólnie, bo są osoby, które w serduchu mają reprezentacje Holandię głównie za tę ich kadrę z lat 90.

1

@Ojciec5tkidzieci To prawda, Holandia rozmieniła się na drobne.
Brakuje piłkarskich osobowości, wszyscy się wykończyli. Nowe pokolenia lecą chyba tylko po hajc, za mało tych, co chcą czegoś więcej. Ostatni zwierzak to był chyba Robben.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?