- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 997 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 997 Culés
0
Słabe zachowanie ale z drugiej stronny wiadomo ze Belg jest lepszym bramkarzem.
6
@Encore Nic tylko kibicować żeby zrobił jakiegoś babola czy dwa.
0
@Encore Lunin nie poleciał z zespołem do Londynu. Wgl nie trenował, to jak ma zagrać. Zaraz ktoś wyskoczy z teoriami spiskowymi, ale Real nie ryzykowałby w taki sposób utraty pewniaka w przypadku jakiejś czerwonej kartki dla Tibo. Lunin nie jest gotowy, będzie bramkarzem numer 3 na finał
0
@marcin62 prędzej Lunin zrobiłby takiego babola niż Tibo. Tibo jest bardziej doświadczony i to on ma największe szanse by sobie z tą presją poradzić. Przy różnych i górnych piłkach jest dużo większy spokój niż z Luninem. Ale tak wy piehdolicie tylko, bo gdybyście byli w takiej sytuacji, że na finał wraca wam Ter Stegen to też byście go woleli, nawet gdyby Pena miał super sezon. Po prostu jest coś takiego jak hierarchia, a tibo jest po prostu lepszy i tyle.
1
@VegetaPolska Spokojnie, gdyby Lunin grał to również kibicowałbym jego błędom. ^^
1
@Encore Łunin chyba pisał jakieś oświadczenie, że ma grypę
0
@marcin62 po prostu, jakoś w Bayernie nikt w mediach nie robił takiej debaty, wrócił Neuer, top świata i był koniec tematu. Wiesz jaka jest różnica między tibo a Luninem? Taka, że gdy Tibo walnie babola, to nikt nie będzie miał do niego pretensji, a gdyby Lunin walnął babola, to bydło by się na niego rzuciło i na Ancelottiego zresztą też.. Tibo jest pewniejszą opcja po prostu, Lunin musi to zaakceptować a jeśli nie, to musi odejść z drużyny.
0
@JordiAlbion no tak ma, ale jest dużo osób które widzi teorie spiskowe tam gdzie nie trzeba. Real by postąpił bardzo głupio jakby tak zrobił bo załóżmy jakąś kontuzje Tibo na rozgrzewce czy też w meczu albo czerwona kartke i co, zostaliby z kepą.