La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1677 Culés

1

Mental wiadomix, że to stan umysłu, ale w sumie to mi trochę przykro było patrząc na Jego zaryczane lico. Widać, że chopok jest turbo ambitny.

6

@esem91 A dla mnie nie tyle jest turbo ambitny co nie może sobie wciąż poradzić psychicznie z myślą, że Messi zaorał go już w 100% w grudniu 2022 i ciągle żyje w przeświadczeniu, że jakkolwiek może swoją pozycję poprawić.

Moim zdaniem gdyby w końcu przyznał jak każdy inny piłkarz: "tak, Leo osiągnął więcej, jest po prostu lepszy, ale ja też osiągnąłem w uj dużo i jestem jednym z najlepszych piłkarzy w historii" to grałoby mu się i lepiej, łatwiej i przyjemniej.

Oczywiście to spekulacje, może i głupie, ale patrząc na zachowanie CRa na boisku, te jego frustracje, złości, kontrowersyjne reakcje mogą o tym wszystkim mocno świadczyć.

3

@macio_944 myślę, że właśnie zagraniem z klasą byłoby pogratulowanie Messiemu po 8 ZP, a nie jakieś śmieszki na twitterach czy innych.

9

@mekston To niestety nie w stylu CRa. Wątpię, by CR tak jak Messi wyszedł i powiedział, że np. Lewandowski zasługuje na ZP. A największy paradoks jest taki, że w Polsce Messiemu się za to oberwało, bo powinien przecież ZP PRZEKAZAĆ/DAĆ (!) Lewandowskiemu. Polska to czasem naprawdę chory psychicznie kraj.

4

@macio_944 właśnie, czasami można zrobić coś nie "w swoim stylu"

Ale tak lepiej mówić o tym jak to Saudi silna, że lepsza od MLS (to podkreślał, a przecież nie jest to takie pewne), że na poziomie Ligue1, czy też lepiej.

To trudno się dziwić, że potem ludzie mają beczkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?