La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1931 Culés

3

Zobaczcie ile robi Madrycki PR. Endrick, którego wyczynów praktycznie nikt w Europie nie widział jest głównym kandydatem do złotego chłopca.

Vinicius, który zaliczył przyzwoity, ale nie niesamowity sezon jest głównym kandydatem do złotej piłki.

Rok temu Haaland wygrał tryplet, strzelił ponad 50 goli i każdy to miał gdzieś, bo Norweg gra dla Man City. Obrzydliwe


4

@FabianekMrozek Przecież wiele osób uważało, że to Haaland powinien dostać złotą piłkę a nie Messi. Pisanie, że każdy miał to gdzieś jest głupotą, bo przecież zajął 2 miejsce i przegrał minimalnie z Leo.

Komentarz usunięty

0

@FabianekMrozek Nie zgadzam się z tym zdaniem "Rok temu Haaland wygrał tryplet, strzelił ponad 50 goli i każdy to miał gdzieś, bo Norweg gra dla Man City. Obrzydliwe" serio? Top2 Złotej Piłki tuż za Messim to nic?

0

@FcPortoFan1999 Top2, ale nie miał szans na top 1. Kursy były jednoznaczne. Poza tym 2 miejsce w złotej piłce każdy ma gdzieś. Pamiętasz może kto był top2 4 lata temu? Ja nie

0

@FabianekMrozek Oczywiście, że PR w Realu jest niesamowity ale nie przesadzał bym, że wyczyn Haalanda był pomijamy. Zgadzam się, że nie było wokół niego takiego szumu ale to też dlatego, że Leo Messi skradł show na MŚ. Gdyby nie MŚ (nawet jakby Leo nie wygrał to wygrałby Kylian Mbappe i on też byłby przed Norwegiem) to Haaland zjadł by plebiscyt na śniadanie.

1

@FabianekMrozek "Rok temu Haaland wygrał tryplet, strzelił ponad 50 goli i każdy to miał gdzieś, bo Norweg gra dla Man City. Obrzydliwe"

Myślę, że prawdziwym powodem były Mistrzostwa Świata które skradły, razem z Argentyna i Leo Messim na czele klubowej piłce cała sławę

0

@FabianekMrozek 4 lata temu, to Złota Piłka się nie odbyła.Jeśli Top2 w ZP to mało, to co ma powiedzieć taki Lewy 2021?

0

@FabianekMrozek Gdzie niby Endrick jest głównym kandydatem do goldena?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?