La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

32

Możliwość zdobycia przez Viniego złotej piłki pokazuje tylko jaki regres zrobiła piłeczka po wypisaniu się Messiego i Ronaldo.

0

@marcin62 Cristiano Ronaldo grając w United strzelał jeszcze trochę tych bramek ale często już nie dojeżdżał sportowo ale Messi moim zdaniem dalej mógłby grać w Europie z dużym powodzeniem co pokazuje ostatni mundial. Szkoda, że wybrał MLS bo kto wie czy nawet 10 ZP by nie zdobył...

1

@Stinger_ Gdyby w 2015 po potrójnej koronie Barcelony nie został Bartomeu wybrany ponownie na prezydenta a ktoś bardziej ogarnięty to kto wie czy dzisiaj nie mielibyśmy kilka LM więcej a Messi wbijał 10ZP i grałby do dzisiaj. Ale to już gdybanie. Jedynie o co mogę mieć ból dupy, że nie wykorzystaliśmy ery najlepszego piłkarza świata do zdominowania LM

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?