La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

4

Pomyśleć, że Mbappe zadebiutuje w Warszawie. Kilkadziesiąt metrów od mojej chaty. Nie ma przypadków, są znaki

0

@Faro Wyruszasz na Narodowy? Bilety powinni być dostępne.

0

@Faro Mbappe w Warszawie, a Neymar w Gdańsku.

0

@Faro na debiucie Neymara akurat byłem. Mbappe widziałem w Dreźnie na meczu towarzyskim

3

@DonCarletto Neymar, zadebiutował w Gdańsku na meczu z Lechią.Trenerem ówczesnym Lechii był nie kto inny jak Michał Probierzówka.

1

@FcPortoFan1999 bilety już dawno niedostępne, było można w kwietniu aplikować na stronie UEFA
i przyznawali 4 bilety na osobę np w kat 1 były po 130 euro, teraz z drugiej ręki taki bilet to koszt ze 2.5 tys

0

@FcPortoFan1999 nie wiem jeszcze, a jest sprzedaż juz?
@JordiAlbion no to lipa, a na sam Real by mi sie nie chcialo iść

0

@JordiAlbion Słabo w takim razie.Ciekawe czy będzie komplet 57 tysięcy. @Faro Jak widać nie ma :(

0

@FcPortoFan1999 można pewnie wyłapać na jakimś viagogo widziałem bilety kategorii 3 w cenie 1400 zł

0

@JordiAlbion Drogie te bilety..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?