La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

0

Jeśli Mbappe w Realu to proponuję rzucić białą flagę i nie zaczynamy ligi i tak nie mamy szans... Oby nasi piłkarze tak się nie bali Realu jak i kibice bo rzeczywiście będziemy przegrywać po 5-0. Po co już siać "panikę" czy strach? Nie lepiej poczekać na chociaż połowę sezonu.

konto usunięte

6

@Kamiloza91 Pamiętam jak w jednym sezonie kupili Ronaldo, Benzemę i Kake. Też mięli rządzić latami.

0

@tristan87 Ta, tylko spójrz na tamten skład Barcy i sytuację finansową xD. Wydaje mi się, że teraz jest "lekko" gorzej.

konto usunięte

1

@DonCarletto Wiem jak było, ale i tak się odgrażali.

0

@tristan87
Tak samo jak przyszedł do nas Valverde i straciliśmy Neymara, a w SPH dostaliśmy od Realu w dwumeczu, kiedy to narodziła się "gwiazda" Asensio...mieli zdominować nas na dekadę...a już w następnym sezonie laliśmy ich aż miło :)

konto usunięte

2

@DonCarletto Barca finansowo odrodzi się już niebawem. 2026 rok i wszystko wróci do normy poza tym znowu zatacza się historia może nie tak mocno jak wtedy ale znowu są złote roczniki w La Masii

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?