- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1782 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1782 Culés
12
Pożegnać! Rozwala mnie tutejsze "a bo on dobry, a bo powiedział pare razy visca el barca, a bo zatrzymal raz czy dwa viniciusa"
Kurla, real pozbywa sie ramosow, ronaldow i innych podstawowych graczy, a dalej sa mocarni. Ba, jeszcze hajs sie zgadza.
Narzekacie, że pilkarze to pipki, a sami jojczycie i ola boga co zrobimy bez araujo.
Podziękować, skasowac i postawic na kolejnych, w tym szkolke.
Tym bardziej, ze juz ronaldzik pokazal lekki kwas po czerwonej kartce z psg. A teraz jeszcze zwleka i chce niebagatelne hajsy. Dla madrytu jakos potrafia grac za rozsądne pieniądze...
0
@FioletoweOczy no mnie tez to zaczyna irytowac najpierw wielka "miłość" do klubu, ale tylko tak dlugo jak sie hajs z gadza, a to wszystko po to żeby w ostayin mevzu z realem nie istnieć, zniszczyć mecz z P$G i jeszcze po tym oczekiwać klepania po główce ze sie nic nie stalo
0
@FioletoweOczy zgadzam się teraz piłkarze to najemnicy, nawet przykład Messiego jak to kochał Barcę, a ile doił z klubu. Zostawiamy legendy, a później albo odchodzą za czapkę gruszek albo żądają niebotycznych podwyżek.
0
@FioletoweOczy Niby dlaczego go mamy sprzedać? Po co pozbywać się bardzo dobrego obrońcy. Tak sprzedać i postawić na kogoś z szkółki :D Zajebisty plan. Jedyny sens sprzedania to za wielką kasę. Spłycanie Araujo do visca el barca, i zatrzymanie viniego jest żałosne. Chłop wielokrotnie ratował nam dupsko, zawsze jest walczakiem i zostawia serce na boisku, w ost latach i teraz jest nie wiele takich nie ma. Robisz z niego jakiegoś totalnego leszcza, Tak samo jak wszyscy robią z niego zero mentalne po jednej sytuacji. Jak jesteś ciąglę świetny to jesteś bogiem, jak masz gorszy czas podziękować i skasować.