La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

3

https://x.com/DBB_Basketball/status/1797916587405480053 Niemcy na IO w tym samym składzie co wygrali mistrzostwa świata. @fart @Encore @BartqRKO

3

@takisobiektos Jesli USA nie wygra tego turnieju to będzie to giga niespodzianka.Na samym talencie to tam jest kosmos

2

@Encore Francja może im zagrozić.

1

@Encore kto tam najciekawszy z NBA będzie grał dla USA?

1

@takisobiektos Jak Rudy zagra swój prime w obronie to kto wie+Wemby rookie goat

3

@barcelonaLM LeBron, Curry, Embiid, Durant, Tatum, Ant itd;d

2

@barcelonaLM Wszyscy najlepsi tzn największe gwiazdy jak LeBron czy Curry

2

@Encore @takisobiektos no to potega

2

@barcelonaLM A jeszcze inni świetni zawodnicy nie mieli szanse na powołanie

2

@Encore Już kiedyś pisałem. Francja w obronie to jest top, jak Wemby dostanie wsparcie w ataku to może być dobrze;d

konto usunięte

4

@takisobiektos Mam nadzieję że ktoś utrze nosa USA na IO. Szansę niewielkie, ale wyobraź sobie wygraną Francji w jakimś półfinale z nimi. Przecież Gobert do końca życia mógłby im się śmiać w twarz xd

2

@BartqRKO @takisobiektos @Encore @barcelonaLM Moim zdaniem Niemcy nie zdobęda medalu. IO to zupełnie inna liga niż MŚ. Tu wszyscy wyjda na galowo amerykanie w ataku sa nie do zatrzymania. Doświadzczenie weteranów + młodzieńcza fantazja Tatuma i Edwardsa no nie widzę ekipy, która taka maszynę może zatrzymać. Francuzi w obronie TOP, ale moim zdaniem Team USa robi z nich wiatraki.
Przy tych kontuzjach w kadrze Usa to Szaman może pojechać na IO czyli kolejny magik. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?