La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1063 Culés

4

Uważałem się PiS i PO to było takie same gówno ale szczerze myślałem że że ci drudzi będą chociaż troszkę lepsi i wyciągną wnioski by po prostu nie oddać już władzy nikomu ale przyszli i powiedzieli potrzymajcie nam piwa.
Oni po prostu się z nikim nie liczą i mają w dupie państwo i obywateli.
Każdy następny rząd jest gorszy od poprzedniego, można to kolejny raz potwierdzić mimo że nawet połowa ich kadencji nie minęło.
O zgrozo co będzie dalej.

0

@Roobo Daj im troszkę czasu na wprowadzenie swoich pomysłów, przecież Oni rządzą ledwo pół roku.Może zwyczajnie masz za duże wymagania wobec tej władzy?

3

@Roobo Ludzie nie uczą się na błędach i wybrali partię, która już pokazała wcześniej swoje beznadziejne rządy. Chcieli gówno, dostali gówno.

2

@Roobo Nie da się nic zmienić bo politycy myślą tylko jak nakraść żeby nikt się nie dowiedział a dobre zarządzanie kraju jest gdzieś w oddali.
@Pawlak1992 Ale jakie to ma znaczenie WSZYSCY politycy myślą tylko o jednym nie ma wyjątków.

1

@adi7adi8 Nie dowiemy się jak rządziliby inni, jeśli nie dojdą do władzy.

0

@FcPortoFan1999 Tego się właśnie najbardziej boję że zaczną wprowadzać swoje chore pomysły

0

@Pawlak1992 Wystarczy zobaczyć co pierdzielą i wszystko jest jasne i klarowne.

0

@Roobo Bo Oni zwyczajnie krótko rządzą, a w tak rozbudowanej koalicji to jest trudniejsze niż w samodzielnych rządach PiS, czy poprzednich rządach PO-PSL.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?