La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

1

Atak na żołnierza to atak na Polskę, wiadomo że użycie ostrej amunicji nie wchodzi w grę ale armatki wodne, pałki i inne nieśmiercionośne narzędzia powinny w trybie natychmiastowym wylądować na wyposażeniu żołnierzy i policji przy granicy

14

@marcin62 dlaczego nie wchodzi w grę?

1

@clyde oczywiście nie powinno się z automatu strzelać do takich ludzi, natomiast w razie jakiekolwiek zagrożenia zdrowia, strażnik powinien mieć prawo - wedle własnej oceny sytuacji - użyć ostrej amunicji bez obawy bycia pociągniętym do konsekwencji karnych.

0

@clyde Myślę, że zbyt duża polityka wchodzi w grę (nie ukrywajmy, naszym sojusznikom raczej nie spodobałoby się użycie ostrej amunicji na naszej granicy) + Rosja/Białoruś w bardzo łatwy sposób mogłaby sprowokować incydent polityczny na naszej granicy.

Przemyślenia laika oczywiście, ekspertem od geopolityki nie jestem

0

@clyde czyli mamy obstrzelać jakiś niewinnych ludzi przy granicy za to, że jakiś z nich to zrobił?

1

@Pedri16Future jeśli przejdą przez naszą granicę nielegalnie i atakują polskich żołnierzy to owszem.

0

@clyde a ok, bo zrozumiałem, że za "karę" trzeba obstrzelać innych niewinnych którzy nie są agresywni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?