La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

9

Klubem Premier League zainteresowanym Juliánem Álvarezem jest CHELSEA. PSG również złożyło zapytanie. @gastonedul



@gastonedul: "Manchester City nie chce go sprzedawać. Obóz argentyńskiego napastnika wysłucha ofert i jeśli coś się znajdzie, będzie rozmawiał z City.



@Pawel13sz @Coutinho007 @Sysia11 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA @mekston @Tollusiek @Lanosss

0

@Lionel_Messi10, pasowałby do nich

2

@FCB_dimiC Nie pasowalby, a twoje zdanie i tak mi wisi.

Na szczęście City nie chce go sprzedawać, więc temat zamknięty.

2

@Lionel_Messi10, oby go sprzedali, może w jego miejsce kupią kogoś lepszego kto im pomoże w kolejnym sezonie w dwumeczu z Realem

3

@Lionel_Messi10 Ciekawe czy jest jakiś piłkarz na świecie którym Chelsea nie jest zainteresowana.

0

@Lionel_Messi10 Julian Alvarez w Chelsea? Mógłby iść - może tam byłby numerem 1 w ataku bo w City zawsze będzie w cieniu Haalanda. A czy całą karierę chce grać jako cień?
Wciągnąć Chelsea na szczyt - nielada wyzwanie. Alvarez miałby mega pole do popisu jednocześnie potwierdzając dwoje umiejętności.

2

@Stinger_ Nie będzie w cieniu Erlinga bo KDB prawdopodbnie odchodzi w tym okienku i on wskakuję w jego miejsce na ŚPO.

@Bartas7VeB Chelsea sie kazdym interesuje a efektów jak nie bylo tak nie ma.

@FCB_dimiC Dobrze ze to Pep decyduje a nie Ty.

0

@Lionel_Messi10 To wejdzie w miejsce De Bruyne, a nie Haalanda więc dalej pozostanie poniekąd w jego cieniu.
Mimo wszystko Alvarez to napastnik i myślę że na tej pozycji mógłby pokazać najwięcej, a w Chelsea nie ma prawdziwego napastnika bo Jackson to nie TOP. W City z Haalandem bez szans więc musi szukać innej pozycji by grać.

1

@Stinger_ Nie zostanie w jego cieniu, będzie mial rolę KDB, czyli będzie strzelal, asystował i rozgrywał, zobaczymy po Copa America jak to będzie, tam jest Enzo więc jak da radę go namówić na Chelsea, w co wątpię bo Pep liczy na niego w City.

0

@Lionel_Messi10 Nie ale w rywalizacji Haaland vs Alvarez to wciąż Norweg będzie grał na 9-tce więc to Argentyńczyk "musi" ustąpić dlatego, że jest słabszy więc granie za Haalandem to poniekąd przyznanie, że musi znaleźć inną pozycję bo z Erlingiem nie ma szans.

0

@Stinger_ Jak tam takiej rywalizacji nie ma, Julian jest od tego żeby zastępować Erlinga i De Bruyna, w takiej roli przyszedl do Pepa, dlatego Pep pozbywa sie KDB i wrzuca Juliana bo się pokazał kozacko na tej pozycji pod nieobecność Kevina.

Dobra inaczej, Kevin też jest wiekowy a Pep jak widać lubi stawiać na mlodych stąd też będzie przyczyna odejścia Kevina.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?