- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1076 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1076 Culés
2
Dwa gole z rożnego i jeden totalnie z dupy po centrostrzale. Klasycznie farcimy w meczach towarzyskich, a na turnieju będzie na odwrót
0
@FabianekMrozek Jest tu jeden taki, co już się zachwycał, jak to my od Euro 2016 tak dobrze nie graliśmy...
1
@FabianekMrozek Tak, trzy gole strzeliliśmy, prowadzimy dwoma bramkami i to wszystko fart xD Każdy rozny dzisiaj wykonany był groźny więc tu nie ma żadnego farta.
1
@GeraltzKatalonii A poza tymi rożnymi, z gry to jakieś zagrożenie zrobiliśmy? Bo centrostrzału z dupy nie liczę, nie powtórzy się na Euro.
0
@kanver_ sam na sam Buksy
1
@kanver_ A seta Buksy? Ile ty chcesz mieć z gry? My gramy z Ukrainom nie San Marino. Gramy fajnym pressingiem przejmujemy piłkę wysoko. Ogólnie mówiąc jest pomysł ale jak ktoś chce tylko narzekać to nawet trzy bramki wytłumaczy fartem. Gramy dobry mecz ale widać też słabości ale to bardzo dobrze. Po to są sparingi
0
@Derean Fakt, zapomniałem. To jedna akcja jest.
0
@GeraltzKatalonii Bo to był fart. Tylko bramka Romanczuka jest czymś, z czego można wyciągać wnioski.
0
@kanver_ Fart to by był jakby po słabej wrzutce Ukrainiec sam by sobie bramkę strzelił a nie gdzie wrzutka była dobra, Salamon, który wygrał pozycję był faulowany przez rywala i doprowadził do tego że piłka spadła pod nogi Walukiewicza który strzelił gola. Nasze zagrania doprowadziły do tego że padł gol. To samo z Zielińskim. Dobry centrostrzał w pole karne gdzie napastnik skupił uwagę rywali zmylił bramkarza, który sie pomylił. Piłkarzy często uczy sie by grali centrostrzały właśnie na takie okazje. Jeśli takie rzeczy liczysz jako fart to większość bramek w piłce nożnej można podciągnąć pod fart
0
@GeraltzKatalonii Tak tak, piłkarze celowo strzelają centrostrzały, a Kobylak celowo tak wymierzył trajektorię piłki i kierunek wiatru, że z własnego pola karnego przelobował bramkarza przeciwników. Wiadomo, piłkarzy często się uczy na takie okazje.
0
@kanver_ No przecież często z takich pozycji wrzuca się tak by piłka leciała w światło bramki jakby co. Mnie tak przynajmniej uczyli.