- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1470 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
draxidox
18
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1470 Culés
0
Ale że ludzie dali się nabrać na tą ustawkę z Ferrari - Załęcki, który miał wypromować tylko gale i zachęcić do PPV to aż dziwne xd
6
@okiemtypera_lucaxx95 Na początku mnie to faktycznie interesowało, bo było coś nowego do obejrzenia. Ale teraz to ja naprawdę wolę zapłacić 10zł @Kessie i @Deviler i obejrzeć prawdziwą walkę o życie niż ten cyrk, gdzie schemat z gali na galę to jest kopiuj wklej. Ty mu sprzedasz liścia, ty go będziesz wyzywał, potem się pogodzicie, potem znowu będziecie mieć spine, ty dasz mu dildo w prezencie.
Jak dostać się do freaków? Albo musisz dać komuś dupy albo mieć fajny onlyfans albo być znanym z tego, że twoja dziewczyna ma onlyfans i razem wrzucacie jej zdjęcia dla spermiarzy. Możesz być też żoną polityką, znaną z tego, że jest żoną polityką i wrzuca fotki w obcisłych ciuchach, żeby pokazać cyca.
2
@Luciano99 w punkt, mnie te gale totalnie zniechęcają ostatnimi czasy, a dla jednej walki nie będę płacić 40/50 zł, szczególnie że połowa to jakieś gówno-gwiazdy z tik toków o których nie miałem pojęcia, albo właśnie patola o której wspominasz.
2
@Luciano99
Dlatego ja wolę bić uposi na galach lucek fight club
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie bronię nikogo, mało się tym interesuje, ale podobno matka Ferrariego ma nawrót raka i wczoraj dostała wynik. Zupełnie go rozumiem w takim wypadku.
0
@kuz nie znasz jego pełnej historii i regularnych farmazonów, no i faktu, że był chętny nawet teraz dołączyć do gali w walce 2 vs 1 (Denis) razem z Ciosem.
Smutny człowiek uśmiercający matkę dla fejmu.