La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

3

Zawsze ciekawa dyskusja ale na ten moment to bym powiedział jednak ze Brown chociaz wydaje się ze Tatum ma wieksze umiejetnosci.
@fart @zadafcb @takisobiektos @BartqRKO


1

@Encore Wydaje mi się, że Tatum idzie w złym kierunku. Uparł się na te rzuty za 3 i koniec. Uważam, że nie rozwija się tak jak powinien. Przez lato zrobił ponad 7 kg masy mięśniowej (tak podaja żródła w Uesej) taki gracz powinien pchać pod kosz lub pchać w pomalowane i robić z tej strefy walec jak Bronek czy Durant w prime. Wyobraźcie sobie schodzacego JB i Tatuma raz po raz w pomalowane. Rywale nie byliby w stanie obronić się przed taka siła do tego obwód byłby czysty dla takich graczy jak Krzysiek, Hauser, Pritchard, White czy Jrue. obawiam się, że Tatum nie wykorzysta w pełni swojego potencjału. Brown moim zdaniem ma wszytsko. 3, wjazd pod kosz, półdystans i dobra obrona.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?