- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1553 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1553 Culés
8
To jest cały Boston. Tam jest tyle talentu, że Tatum może zassać dwa mecze, ale życie zagra Porzingis w G1, a dzisiaj Holiday. W kolejnym spotkaniu Pritchard odpali 7 trójek i tak zgarną mistrzostwo. Chyba @Encore napisał, że Dallas mogą być konkurencyjni tylko wtedy, kiedy Doncić i Irving będą grali niewiarygodną koszykówkę. Coś w tym jest.
1
@BartqRKO Jesli Kyrie nie zagra meczu na 30pkt to nie ma szans jak tego ugrać.Nikt poza Luką tego nie wykręci.
3
@BartqRKO To prawda może punktowo Tatum słabo jednak trzeba oddać, że zbiera, świetnie broni, asytstuje i tworzy przestrzeń dla innych. Tak jak napisałeś w tej drużynie jest tyle talentu, że Tatum nie musi błyszczeć. ;)
1
@fart Swoją drogą ciekawe jakby wilki wypadły w tej serii ale to takie tylko gdybanko nocne
1
@Encore No moim zdaniem z Wilkami seria byłaby dużo trudniejsza i już o tym @zadafcb pisał po finałach konferencji.
3
@fart No dokładnie. Z reguły gwiazdy musiały grać na maksa żeby wygrać mistrzostwo, a w Bostonie nie ma takiej konieczności. Macie tak dobry zespół, że Tatum rzuci 18 punktów, Brown 21, a i tak będziecie kontrolować sobie to spotkanie.
1
@fart Może ta obrona i fizyczność Wolves by bardziej zaszkodziła Celtom.Dallas i tak zrobilo duzo w tym sezonie.Przed sezonem to typowalem ich na 7-8 miejsce i lota w 1-2 rundzie.
2
@Encore Przy tym ruchu piłką Celtics to Gobert byłby tak zakręcony, że na mecz numer 3 poleciałby do Utah zamiast do Minnesoty.
1
@BartqRKO Niby tak ale może ta obrona by więcej zdziałała chociaz mam wrazenie ze w Dallas kuleje atak a nie obrona.
2
@Encore Dokładnie tak. Podobnie jak z Minnesotą w serii z Dallas. Ich problemem nie była obrona, a słaby atak.
3
@BartqRKO Mecz o wszystko teraz w Dallas.Przy 3:0 tylko chyba jakis cud mógłby to odwrócic.
2
@Encore Jak Dallas doprowadzi do remisu 2:2 to będę baaaaardzo zaskoczony. Nie wiem co by się musiało wydarzyć.
1
@BartqRKO @fart Paradoksalnie to największe szanse z Bostonem to mieliby nie Dallas czy Wolves a Joker z Serbii i Denver.
1
@Encore W 100% się zgadzam.