La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 916 Culés

6

Ale ten nowy Dragon Age tragicznie wygląda, po 10 latach czekania zamiast morcznego RPG, to dostaniemy grę wyglądająca jak Fortnite. BioWare do zaorania, ostatnia nadzieja w CD Projekt i Larian


1

@Luciano99 taka bajka dla Dodiego

1

@Luciano99 BioWare to już chyba jest tylko z nazwy konkretną marką.

2

@bartekvisca Już od ładnych paru lat, nie oczekiwałem gry na poziomie BG3, bo to jest gra 10/10, ale aż takiego gówna się nie spodziewałem. Oprócz grafiki rodem z Fortnite zobaczymy oczywiście multum innych ras, bo poprawność polityczna, no katastrofa

1

@Luciano99 Dla mnie to sztuka - nie miałem absolutnie żadnych oczekiwań i wymagań a i tak się rozczarowałem. xD

za kilka dni mamy zobaczyć trochę rzeczywistej rozrywki z gry to zobaczymy czy w taki styl poszli tylko w cinematicu czy gierka też będzie taka fortnajtowa

0

@Luciano99 a mi sie podoba. Moze dlatego ze dla mnie grafika musi byc znosna (jako dziecko lat 90 dla mnie to i tak wiekszosc grafik jest ok), ale mam nadzieje ze gameplay bedzie dobry, podobnie jak i historia.
Oby questy byly dopracowane, lokacje otwarte i rogalami robilo sie miazge jak i w poprzednich czesciach, tak aby dawalo to pleasure z rozwalki, a nie zachwycanie sie jakimis malymi pierdolami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?