- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1373 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1373 Culés
0
Kanał Zero, zaprosił do studia Czesława Michniewicza xD
1
@FcPortoFan1999 chyba z 711 dni trzeba było na niego czekać by pokazał się publicznie
0
@FcPortoFan1999 Sądząc kto jest właścicielem to chyba nic dziwnego.
1
@MessiForeverTheBest I oczywiście obok Stanowskiego.Brakuje mi jeszcze Ryszarda Forbricha. @tristan87 To było nieuniknione.
0
@FcPortoFan1999
Będzie wazelina Czesia i zachwyty nad występem na MŚ.
1
@norbi77 Fryzjer, by się jeszcze przydał i anegdoty z lat 2003-2005.
1
@FcPortoFan1999 Czekam na telefony.
0
@tristan87 Kierunkowy 711.
0
@FcPortoFan1999 no i dzięki temu położyli oglądalność konkurencji. Akurat uważam że warto Czesia posłuchać zwłaszcza że on miał z tą kadra styczność, z większością piłkarzy pracował
0
@FcPortoFan1999 od razu z adwokatem niech przyjdą.
0
@budel17 Oglądalność dzięki temu, mają póki co większą niż KS w tym samym czasie. @July_6_BcN Szymon Jadczak, w sumie dawno jakiegoś artykułu o nim nie zrobił.
0
@FcPortoFan1999 A to też bardzo barwna postać.
0
@FcPortoFan1999
Ostatnio patrzyłem na wyświetlenia na KZ i systematycznie spada oglądalność i tylko, gdy naprawdę jakiś mocny gość jest, to trochę wywindują.
Chyba za dużo tematów i format ludziom powoli sie nudzi...
Osobiście obejrzałem tylko na początku "wywiad" z Anżejem...a tak to już nic.
1
@norbi77 Tam jest za dużo polityki, i zwyczajnie ciężko się to ogląda. @July_6_BcN Kiedyś mieli mieć sprawę sądową ;)
0
@FcPortoFan1999 opinie w googlu o panu mecenasie są bardzo ciekawe. Klękajcie narody!
0
@July_6_BcN Opinie i komentarze, to Ja traktuję z przymrużeniem oka :D