- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1553 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1553 Culés
0
Genralnie to i tak nie ma znaczenia czy będzie Lewy czy nie. Mecz otwarcia, o wszystko i o honor i do domu na baciate.
0
@fart Przecież w tej grupie Polacy mogą zdobyć 4 punkty i z niej wyjść. To nie jest jakieś nie wiadomo jak duże wyzwanie, patrząc na fakt, że to tylko jedno spotkanie i decyduje forma danego dnia.
1
@Arden No niby tak a matematycznie to jest nawet szansa na 9pkt. Tylko problem w tym, że My co turniej robimy tabelki, wyliczenia, prawdopodobieństwa a koniec końców po 3 meczach śpiewamy:
Nic się nie stało.... albo już za cztery lata Polska będzie mistrzem Polski.
Ile razy te pseudo kopacze Nas kibiców rozczarowali i zawiedli?
Co turniej wychodzimy obsrani i liczymy, że może się uda? no nie nic się nie uda.
0
@fart Jak 90% kibiców innych reprezentacji, którzy robią to samo. Jest to bardzo fajny okres w życiu kibica i trzeba wierzyć we własną reprezentacje i cieszyć sie tymi momentami, bo są co kilka lat. Kiedyś w ogóle nie graliśmy w dużych turniejach, więc ja doceniam każdą chwilę naszej kadry na turnieju.
1
@Arden No ja nie wierzę w nich i się nie jaram bo wiem jak będzie.
0
@fart Straszne słabe takie podejście, wypinać sie przed każdym meczem i nie podejmować rywalizacji, bo mamy mniej argumentów. Dla mnie takie podejście, nie ma nic wspólnego z bycia kibicem.
0
@Arden I może coś w tym jest bo od Korei ja nie kibicuje reprezentacji. Szkoda mojego czasu na tych partaczy a kopanie się po jajach to ja mam co sezon w Polskiej ekstraklapie i to mi wystarczy. Co turniej Polska jest w czołówce najgorzej grajacych ekip. To nie jest przypadek.