- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1299 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1299 Culés
12
Ghost of Tsushima ukończone. Co za piękna gra. Graficznie, fabularnie, mechanicznie. Musiała swoje odleżeć, bo kupiłem na premierę, chwilę pograłem i odpuściłem. Ale teraz wciągnęła niesamowicie na PS5. Na razie zostawię sobie dodatek i biorę się za Ronina. Nie mogę się doczekać kontynuacji.
@Kgorecki2500 @macio_944 @clyde
1
@PatrychoO robiłeś wszystkie te poboczne aktywności?
1
@Popitek12 zrobiłem wszystkie podobczne questy, opowieści itd. Starałem się jak najwięcej robić tych bambusów, lisków itd, ale nie dało się, za często wyskakiwały. Jeszcze i tak mam parę miejsc do oczyszczenia z Mongołów + dodatek, więc może coś się porobi.
2
@PatrychoO jeśli mówisz o rise of the ronin to w porównaniu do Ghost of Thushima to jakbyś grał w grę z 2010 roku. Wiem ze to inny rodzaj rozgrywki ale ja się odbiłem mocno, a Thushime wciągnąłem i zrobiłem platynę
0
@Janas11224 wcześniej trochę pooglądałem i grafika AŻ tak nie odrzuca, zaraz się zobaczy xd
1
@PatrychoO no zobacz ale nie polecam ogólnie xd chyba że lubisz Soulsy
1
@PatrychoO Jak tylko uzbieram trochę wolnej kaski to jest kolejny tytuł do ogrania. Gry mnie nudzą, ale słabe gry, więc łapie te bardziej perfekcyjne tytuły, a o tym słyszałem wiele.
5
@PatrychoO Ghost of Tsushima to jedna najładniejszy gier pod względem wizualnym w jakie grałem. Dodatkowo uwielbiam ten system walki i cały klimat. Oczywiście grałem z japońskim dubbingiem i polskimi napisami.
1
@MesQueUnClub_87 ja również. Nie potrafiłbym grać w Cuszimę czy w A Plague Tale po angielsku. Wizualnie to również chyba moja ulubiona gra.
0
@PatrychoO Ja nie grałem, ale jak widziałem gameplaye to mam wrażenie, że ta gra jest strasznie drewniana i nudna. Idziesz, walczysz, idziesz walczysz i tak w kółko.
Ale pewnie się mylę, bo opinie zbiera w większości pozytywne. Jest zróżnicowana gameplayowo czy trochę tak jest, że robi się cały czas to samo?
2
@Janas11224 no właśnie... nie lubię xd Ale może się spodoba.
@KamQiX bycie drewnianą i nudną grą to ostatnie co bym o tej grze powiedział xd Podobał mi się ten dość nieoderwany od rzeczywistości system walki. Masz różne style na różnych przeciwników, coś jak w Wiedźminie 1. No a samuraj jak to samuraj. Walczy :P
1
@PatrychoO Tak jak mówię - pewnie odniosłem błędne wrażenie. Zresztą podobnie oceniałem Days Gone dopóki sam nie zagrałem i okazało się, że całkiem spoko :D
2
@KamQiX Oj nie. Jest sporo ciekawych urozmaiceń. System walki jest bardzo satysfakcjonujący ponieważ, gdy rozwiniesz postać to podczas każdej potyczki z przeciwnikami możesz wybrać postawę (czyli to w jaki sposób samuraj trzyma miecz) co wpływa na technikę walki. Są przeciwnicy na których bardziej działa jedna technika i przeciwnicy na których bardziej działa druga, trzecia czy czwarta technika. Dodatkowo są też efektowne ciosy z animacjami, a rywalom realistycznie można odcinać kończyny kataną co nadaje autentycznych odczuć z gry. Jest cała masa pobocznych aktywności, a na swojej drodze można tez spotkać wojowników, którzy słyszeli o naszej legendzie i chcą się z nami zmierzyć. Wtedy masz pole bitwy i pojedynek z lepszym przeciwnikiem. Generalnie mógłbym tu napisać referat na temat całej rozgrywki, ale nie chce spojlerować za bardzo, więc taki tylko szkic Ci zarysowałem. Uważam, że pozycja obowiązkowa dla każdego fana otwartych światów.
0
@Janas11224 chcesz kupić Rise of the Ronin? xD
1
@PatrychoO już swojego sprzedałem :p
0
@Janas11224 najbardziej nienawidzę w soulslajkach, że brak tym grom głębi narracyjnej. Idź sobie i walcz, a historii sam się dowiedz, bo nam się nie chciało.
1
@PatrychoO mnie bolało najbardziej że główny protagonista jest niemowa. Pograłem dwie godziny i sprzedałem
0
@Janas11224 no to właśnie między innymi o to chodzi. Te gry nie oferują nic poza tym, że są trudniejsze.