- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2391 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2391 Culés
2
Tatum ucz się od najlepszych...
"Nie chcę z rzucaniem za trzy przesadzać, ponieważ zabierałbym wtedy inne atuty ze swojej gry. Moja gra opiera się na wjazdach pod kosz, na rozrzucaniu piłki, na wsadach i tak dalej. Gdy masz mentalność skupioną na rzucaniu za trzy, to już tak często nie wjeżdżasz. Po prostu stoisz za linią trzech punktów i czekasz na to, aż ktoś Cię znajdzie. To nie jest moja mentalność i nie chcę takiej kreować, bo to zabiera inne elementy mojej gry."
Michael Jordan - The Greatness of all Time
1
@fart Tatum to nie szef Curry.Szkoda marnować jego atletyzmu na trójki.
0
@Encore Nigdy tego nie zrozumiem. Chłopak z takim talentem, siła i atletyzmem powinien robić walec w pomalowanym jak Bronek czy KD. Tatum wybrał zabawę za 3. Nigdy tego nie zrozumiem.
1
@fart porównujesz byle Tatuma z królem koszykówki? Fart komon:)
0
@escarabajo No nie oczywiście, że nie porównuje tylko chodzi mi o to, ze Tatum nie jest i nigdy nie będzie nawet w 1/4 tak dobry jak Stefan. Fajnie, ze sobie ćwiczy ten rzut za 3 tylko niech On sie rozwija w innych elementach jak półdystans i gra w pomalowanym bo to u Niego nie istnieje. Wybrałem ten cytat MJ żeby pokazać, że oprócz rzucania cegieł sa też inne elementy w koszykówce. ;)
I boli mnie to bardzo jak widzę Grubego Doncicia, który ma wszystko. Boli mnie to...
1
@fart Doncic z postury, fakt - niepozorny. Ale ma wszystko..
a to „oprócz rzucania cegieł sa też inne elementy w koszykówce. ;)„ chyba odzwierciedla ten aspekt gry Tatuma idealnie, co?:)
1
@escarabajo No właśnie ;)
a mi się marzy aby Tatum grał bardziej jak Jordan czyli agresywnie na kosz i rzut w półdystansie. ;)
1
@fart Cóż… w tym finale jesteśmy po dwóch stronach barykady;) chociaż Tobie, mimo „słabszego” Tatuma bliżej do tytułu;)