La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

0

Kroos nie potrzebnie robi last dance w szczycie formy coś na wzór Zidane

Spokojnie mogły conajmniej pograć 2 lata na najwyższym poziomie

0

@Herato Zidane, to jak kończył karierę to tak nie za bardzo był u szczytu formy..

konto usunięte

4

@Herato To też sztuka odejść będąc na samym szczycie i ja to cholernie szanuje

0

@FcPortoFan1999 może nie lecz 5 miejsce w ZP grając tylko pół roku robi wrażenie

0

@Herato Z drugiej strony mógłby za rok dostać baty w Lidze Mistrzów od City i przegrać Lige z przeciętną Barceloną, tak jak było to rok temu. Odchodzi w idealnym momencie, będąc na samym szczycie.

0

@Herato Dla Kroosa, to jest idealny moment na koniec kariery.On, już mógł tak dobrej formy nigdy nie mieć.

1

@Herato jakby poczekał 2 lata i już zamulał, to ktoś by narzekał, że trzeba było odejść w szczycie formy. Nie wiem w ogóle po co tak wszystko oceniać

0

@Herato Każdy sam wie kiedy jest dla niego najlepszy moment by odejść.

konto usunięte

0

1

@Herato remake gothica, gta 6, dragons age nowy itd. Po co ma biegac na stare lata , jak tyle gier do ogrania :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?