- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1357 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1357 Culés
64
Jedni kibicowali Argentynie przeciwko Polsce, teraz kolejni chwalą się tym, że byli dziś za Holandią.
O ile wysilam się ze wszystkich sił, by w jakiś tam sposób zrozumieć sympatię do Argentyny ze względu na uwielbienie Messiego (chociaż i tak nie mieści mi się to w głowie), to nie jestem w stanie pojąć, jak można było kibicować przeciwko własnej Ojczyźnie w sytuacji, gdy za sterami Holandii siedział buc, któremu nie chciało zdobyć się nawet na podstawowe elementy kultury i podanie ręki Probierzowi.
Możecie mnie cisnąć, ale nie, nie jestem w stanie tego zrozumieć. A Holandii życzę solidnego lania w kolejnych meczach.
1
@NeroTFP1 Spokojnie, już nie długo są Polakami. Prezydent Andrzej Duda podejmuje kroki by pozbawić ich obywatelstwa.
Edit. A Koeman to chyba podał rękę Probierzowi :P
0
@NeroTFP1 w Argentynie też było wielu chamow i buców np. Romero czy Martinez, więc twój argument jest absurdalny
5
@NeroTFP1 bo oni są uśmiechniętymi europejczykami, a nie smutnymi Polakami, nic nie rozumiesz xD
0
@FabianekMrozek A w Holandii rozumiem że nie masz takowych? Byli piłkarze? Trener nie podający ręki?
1
@FabianekMrozek
Ilu chamów i buców wyszło z modelu symulacyjnego?
1
@NeroTFP1 Naród Panów, tylko pucharu świata nie mają ;)
1
@NeroTFP1 Niedługo Tusk zmusi ciebie za kibicowaniem Niemcom.
1
@NeroTFP1 przecież podał mu ręke
Co wy sobie klepiecie za bzdury
Skonczie sobie dorabiac te chore ideologie
p.s To nawiazanie do Argentyny pokazuje tylko jakie kto ma kompleksy.
Sick
3
@Kgorecki2500 nie da się pozbawić obywatelstwa ;)
0
@FcPortoFan1999 przecież podał rękę. Wstać nie musiał, takie głupie zwyczaje są tylko w cebulandzie
4
@NeroTFP1 W wielu przypadkach to jest chyba jakiś rodzaj dziecinnego buntu - "niech przegrywają dziady z każdym". To tak jak te dzieci w sklepie co rzucają się na ziemię, krzyczą i tupią nogami bo mama nie chce kupić słodyczy.
1
@NeroTFP1 ja byłem za Holandią, ale nie jestem z tego dumny. Po mundialu w Rosji, przestałem być ich kibicem i już nie jestem w stanie chyba na nowo nim zostać. Próbowałem, parę razy im kibicować, ale niestety nie umiem. Dzisiaj jednak pokazali się nawet dobrze.
1
@FabianekMrozek To masz, Janek De Zeeuw który sądził że wygrają z nami bez bramkarza ;)
2
@TaleOfUs Może we Wrocławiu takie zachowania są normalne, ale:
1. Gdyby Probierz nie poszedł do ławki rywala, to Koeman by tej ręki nie podał
2. Gdy już ją podał, to nawet nie wstał.
Nie napisałem, że nie podał. Napisałem, że nie chciało mu się.
1
@Bykunn Andrzej pozbawi ;) Właśnie zmieniane są przepisy
(I żeby nie było, wiem, że się nie da :P)
Komentarz usunięty
2
@FabianekMrozek No ta, teraz pokolenie X to ma na wszystko i na wszystkich wyebane bo wszystko jest im ciężko i sobie to tłumaczą "głupimi zwyczajami". Jak nie będziesz okazywał szacunku innym ludziom, to inni ludzie też będą na Ciebie pluć.
0
@NeroTFP1 może nie chciał podać ręki, bo dłubał w nosie