La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2872 Culés

4

Polacy przegrali 1 mecz w grupie więc wchodzimy w najlepszy czas dla każdego kibica. Plan a zawiódł (tradycyjnie) więc przechodzimy do Planu B.
Tabelki, prawdopodobieństwa, całki, wyliczenia czyli jednym słowem co się musi wydarzyć żeby... xD
Najpiękniejszy moment każdego turnieju z udziałem Polaków.

5

@fart i jeszcze rywale graja dla Polski

Oby Belgia wygrala wysoko jeszcze.

5

@fart Póki co wszystko w naszych rękach

1

@fart Masz rację, teraz czas na Excela, he he

1

@fart Remis z Holandią, dałby realne nadzieje na wyjście z grupy.Taka bliska porażka, mocno przekreśla nasze szanse.My nie Jesteśmy zbyt mocną ekipą mentalnie aby tak szybko się podnieść.

0

@FcPortoFan1999 po prostu trzeba zdobyć 3 pkt z Austrią teraz

1

@FcPortoFan1999 I wiesz co? ktoś tutaj przed rozpoczęciem turnieju pokazał taka ciekawa statystykę, że gdy Polacy nie przegrywaja pierwszego meczu turnieju to na 90% wychodza z grupy. W sytuacji gdy przegrywamy pierwszy mecz to na 100% nie wychodzimy z grupy. Statystyki dotyczyły oczywiście systemu gdzie dwie najlepsze drużyny w grupie przechodza dalej.

1

@mekston Będzie bardzo ciężko, bo mi się od razu przypomina taka Kolumbia 2018, bo tutaj taki remis jak z Hiszpanią trzy lata temu w sumie nic nie daje. @fart No nic, już za dwa lata-Polska mistrzem świata.

1

@FcPortoFan1999 jak bedzie remis to kalkulatory dopiero wejdą w ruch @fart

0

@mekston Jak będzie remis, to pora pakować walizki i rezerwować samoloty na lotnisko Chopina.

0

@FcPortoFan1999 to beda kalkulacje

0

@mekston Jak zremisujemy, to co tutaj będzie za kalkulacja przed Francuzami?

0

@FcPortoFan1999 spore ale to poczekajmy na inne grupy

Wowczas moge ladne scenariusze rozpisac

0

@mekston Z 1 punktem, to ciężko wyjść choćby z 3 miejsca.

0

@FcPortoFan1999 poczekajmy do meczu

0

@mekston Domyślam się jak będzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?