La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1092 Culés

1

Co robi Rabiot na boisku?
Dla mnie Deschamps to drugi Southgate tylko że ten pierwszy ma ogromny potencjał kadrowy.
W Francji indywidualności wygrywają mecze,np gdyby nie Mbappe to by zostali pożarci w finale MŚ.
Słabe wybory kadrowe o taktyce nie wspomnę.

0

@Roobo finale LM? xD

1

@Roobo Czekaj, co? To Anglia nie ma ogromnego potencjału kadrowego?

1

@Roobo Przecież Southgate ma tak mocarną kadrę, że potencjałem spokojnie można ich dać z Francją w jednym szeregu

0

@Roobo Przecież Rabiot jest po bardzo dobrym sezonie;

0

@kanver_ Ma duży ale bez porównania z Francją.

1

@Roobo Ależ z porównaniem, jak najbardziej. Potencjał mają nawet większy. Przecież kadra Anglików jest warta 300 mln euro więcej.

0

@Luciano99 Dla mnie nie, jakbym miał wsadzić kogoś z Anglii do pierwszego składu Francji to byłby to Kane,Walker,Foden

0

@kanver_ 300 mln to jest wart sam Mbappe z Kounde

1

@Roobo I co to zmienia w tym, że kadra Anglii jest o 300 mln bardziej wartościowa, od tej francuskiej?

0

@kanver_ To ty mi powiedz bo sam zacząłeś rzucać cyferkami.
Francja ma sporo więcej jakości i takie jest moje zdanie.

0

@Roobo Ale to ty mi wyskakujesz z jakimiś tekstami, że trenerów Anglii i Francji odróżnia to, że Deschamps ma kadrę z ogromnym potencjałem, a Southgate to już nie.

0

@kanver_ Może źle się wyraziłem.
Po prostu mimo przeciętnego trenera Francja ma aż taki potencjał że potrafią coś wygrywać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?