La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

6

Rywal Wisły w I rundzie el. do LE

0

@mordini123 W sumie spoko.

0

@mordini123 Myślę, że trzeba się cieszyć bo udało się ominąć Elfsborga, który na papierze wyglądał najmocniej i wyjazdu do Azerbejdżanu ale patrząc na sytuację Wisły to nie wiem czy jest z czego się cieszyć. Mimo wszystko trzeba zagrać i powalczyć o awans dalej.

0

@Stinger_ I tak w miarę dobrze trafili. Jeśli się nie mylę to chyba drugi najłatwiejszy rywal zaraz po Rumunach.

0

@mordini123 Oczywiście, że tak dlatego nie można narzekać na losowanie ale gdyby Wisła Kraków awansowała do Ekstraklasy to byłbym spokojniejszy dlatego że łatwiej byłoby nie tylko utrzymać skład (liderów z Angelem Rodado na czele) ale i się wzmocnić, a tak? Odejdzie kilku piłkarzy w tym liderzy i zanim Moskal to poukłada to będzie out z pucharów. Oby nie z Kosowem bo lekki wstyd będzie.

0

@mordini123 Jest potencjał na największy eurowpierdol w historii. Z klubem z Kosowa, chyba jeszcze nikt z Polski nie odpadl

0

@Ptasior Za dużo okazji na odpadnięcie z nimi nie było. Tylko Legia miała dwumecz z inną drużyną z Kosowa. Teraz jest większa szansa na takie rozstrzygnięcie ale oczywiście Wiśle tego nie życzę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?