La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1727 Culés

3

Tak sobie czytam trochę o czwartym sezonie The Boys i serio prawa strona polityczna ma problem, że są przedstawieni jako Ci źli? Dopiero jestem na 3 sezonie ale serial momentami dosyć subtelnie (a czasami i bardziej) przedstawia jak to wygląda. ;p

a niby lewica to takie delikatne płatki śniegu. ;v

0

@marcin62 Kolego oni to dopiero odkryli w 4 sezonie, że chłopaki jadą z prawej strony;

2

@marcin62
Nie czytałem nic o prawych i lewych stronach. Problem pierwszy raz mam z tym serialem, bo jest za dużo wątków, bohaterów i już nie szokują. Trochę to wszystko na siłę się wydaje. Mam nadzieje, że od następnego odcinka się odkręci, bo pierwszy raz ten serial jest słaby z mojej perspektywy.
Jak zauważyłeś, wcześniej też tak było i na moje jednak to po prostu słabe odcinki, a nie prawa czy lewa strona.
Spolier
Po co Kimiko z Francuzem się brandzlowali od początku, by nagle stwierdzić, o Francuzik idzie się pierdzielić z gościem któremu zabił rodziców. Ta iskra i jej wielki ból do starlight, no tragedia, boże, pocisnęła mi z 20 lat temu na konkursie. Foch na Buchera bo powiedział im za późno, że umiera? wtf. 3 odcinki z Noirem i zero wyjaśnienia, no słabizna po całości. Jedynie wątek pośpiesznego w miarę dobrze zrobiony.
Edit v2
maciora zobaczyła słowo prawo lewo, coś co idzie z myślą jego agendy politycznej i od razu "zielony" a oglądałeś chociaż, albo czytałeś coś, czy w imię swej ideologii ruszasz uśmiechnięty rycerzyku?

16

@marcin62 ja to tęsknię za czasami, kiedy kręcono filmy i seriale po to, żeby były dobre. Teraz mam wrażenie, że to jest drugorzedny cel w wielu przypadkach.

4

@Fantastyczny Chłopiec odcinków jako tako nie oceniam, bo ich zwyczajnie jeszcze nie widziałem aczkolwiek w pelni wierzę, ze juz nie maja pomyslu i ciagna go na sile. Wiele dobrych seriali tak skończyło (*) ale z tego co czytałem to również rozchodzi się o to, ze serial przestal bawić się w subtelności i bezpośrednio zaczal przedstawiać prawicę jaka złola - i się tak zastanawiam jak ludzie oglądali poprzednie 3 sezony, jak na moje to przekaz już tam był dosyć ewidentny. :D no chyba, że faktycznie przebili jakieś "granice" i jada bez umiaru

@PatrychoO Ja dużo bym dał żeby wrócić do czasów 13 posterunku. :D Serial cisnął z kogo się tylko dało i większość ludzi brała to po ludzku - z dystansem. Teraz to w życiu by nie przeszło bo zaraz ktoś się obrazi i inba na pół internetu. :|

0

@marcin62
Nie sądzę by przebili coś w którąś ze stron. Jako "prawicowiec" nigdy się też do tego w serialu nie poczuwałem. Postacie miały swój charakter i to do tego doprowadziło. Francuz gey mi nie przeszkadza, ale po co zarąbali wątek z Kimiko budowany sezonami. To, że Homeleander to psychol i zrobi wszystko dla władzy to też nie zaskoczenia. Nie wiem, nie odbierałem tego politycznie, może bym mieszkał w stanach to bym miał inaczej. Dla mnie to porąbane i szalone, ale dzieło sztuki. Nie interesuje mnie w którą stronę tam idą, byle te szaleństwo miało sens, a w 4 sezonie pierwszy raz tego sensu mi brakuje.
Obejrzysz( bo polecam, mimo spadku dalej nie jest to tragiczny poziom) to chyba zrozumiesz o co mi chodzi. Po prostu opadł poziom szaleństwa/ale w ramach logiki. Odcinając się od stanów, bo tam to ludzie mogą brać prywatnie, bo bądź co bądź mocna karykatura ich świata.

1

@marcin62 Co do ciągnięcia na siłę serialu, to takowego nie będzie bo już jest zapowiedziane że sezon 5 będzie ostatni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?