La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 870 Culés

0

Jeżeli Anglia dzisiaj przegra, to o 21 możemy mieć zabawny mecz, który obie drużyny będą chciały przegrać. Bo potencjalna drabinka do półfinału, to dla 1 drużyny grupy B to ktoś z 3 miejsca i Niemcy/Anglia, a dla 2 drużyny grupy B to by była Szwajcaria i Dania.

0

@Destroyer_of_Worlds ale gdy dania wygra z Anglią to jest pewne że będą przed nimi? Nawet gdy będą mieć taką samą ilość punktów?

1

@Destroyer_of_Worlds
Dlatego nie powinno być drabinek, tylko losowanie po fazie grupowej.

0

@VegetaPolska Pewne nie, ale bardzo prawdopodobne, zważywszy, że 3 mecz mają z tymi plackami z Serbii.

0

@norbi77 no ale wtedy musiałbyś zrobić większą przerwę w środku turnieju i go przedłużyć, bo te drabinki są po to, by po fazie grupowej jak najszybciej wrócić do gry (drużyny z grup A/B itd.)

1

@Destroyer_of_Worlds A ile to wylosować? W jeden dzień to ogarniesz.

0

@Destroyer_of_Worlds
No to byłaby przerwa np 2 dni i jedziemy dalej z koksem i nie byłoby kombinowania w ostatnich kolejkach jak ostatnio na MŚ Hiszpania z Japonią...

1

@norbi77 tam akurat im to się w pewnym momencie wymknęło spod kontroli, bo parę minut byli poza turniejem xD

0

@Destroyer_of_Worlds
No...ale Niemcy zaczęli strzelać i im się upiekło :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?