- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1971 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1971 Culés
4
To co dzisiaj się wydarzyło przewidziałem w wpisie po meczu z Holandią, czyli zły wynik i trudniejszego rywala dla Polski niż w pierwszym meczu. Mecz był potencjalnie zdradliwy jednak jak się okazało nie dlatego, że Austriacy zagrali na poziomie meczu z Francją i zaskoczyli zgraniem i fizycznością, tylko Polska odstawiła probierzówkę.
Austria była całkowicie w zasięgu, Polska dysponowała ciekawym składem, jednak zaważyła polska myśl szkoleniowa. A to co odstawiliśmy od stanu 1:2 zakrawało na kryminał.
Obawiam się, że dla Probierza to sufit i nie kupuję gadki typu trzeba dać mu czas"
Polska pokazała poziom międzynarodowy Cracovii
1
@Comentateiro Wynik jest okrutny a moze byc 0 po turnieju
2
@Comentateiro Austria była w zasięgu? Kogo? Chyba kubków z piwem kibiców na trybunach.
Żeby być w zasięgu to trzeba cokolwiek prezentować.
U nas pojawiły się tylko kilkunastosekundowe zrywy. Pare razy.
1
@Comentateiro Dziadek, dać mu czas, bo nie ma sensu szukać nowych wynalazków. Nie rzucajmy wszystkiego na trenera, ale też popatrzmy co odstawiają zawodnicy...
1
@Comentateiro Nawet nie chcę słuchać o sytuacji takiej że Probierza należy zwolnić.
0
@BorzyKrzys Smurfie - krajanie. Nie będę oponował, może tak się stanie, ale nie wierzę w progres z tym coachem.
0
@Comentateiro Z innym trenerem też nie będzie progresu.Ta kadra, już swoje zrobiła i pora zacząć wymianę pokoleniową.Najbardziej będzie mi brakować Szczęsnego.