La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

3

Nasza Natalia Kaczmarek, pomimo cięższego treningu, ciągle bez problemu schodzi poniżej 50 sekund. Ustabilizowała się już na tym poziomie.

W Paryżu wyczuwam ogień, kolejną życióweczkę i kolejny rekord Polski.


1

@NeroTFP1 Czy jest jakaś zawodniczka której notowania są wyższe od Natalii oprócz Paulinie? Uibo nie wiadomo w jakiej formie..

2

@Popitek12 W tym roku szybciej od Natalii biegła tylko Pryce z Jamajki. Faworytem jest Paulino, ale myślę że co najmniej 4 z 5 Pryce, Paulino, Kaczmarek, Brown, Adeleke złamią 49s na IO. Każdą z nich na to stać.

2

@Popitek12 @priest9999 O Brown i Pryce jakoś specjalnie bym się nie martwił. Pewnie u nich szczyt formy przyszedł na mistrzostwa NCAA. Zresztą jak co roku, a potem na mistrzowskiej imprezie jest klapa z grona tych, co szybko biegają na mistrzostwach NCAA. Zresztą już wczoraj Brown w eliminacjach biegała 51 sekund i nie wyglądało na to, że to był spokojny bieg, ewidentnie odcięło ją na ostatniej prostej :D

Stawiałbym, że walka o medale rozstrzygnie się pomiędzy Paulino (chyba największa faworytka), Kaczmarek, Adeleke i Uibo (w zależności od tego jaką formę przygotuje).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?