La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1960 Culés

0

Szkoda bo i tak wiadomo ze pojedzie Kurek i Kaczmarek na IO

0

@Encore jeden dobry mecz boladzia to trochę za mało . Warto pamiętać że Kaczmarek to doświadczony zawodnik i poprzedni sezon ciągnal naszą kadrę także ......

0

@Xxxbarca4ever Bołądz od x czasu prezentuje mega solidną forme a Kaczmarek zgasł juz dawno.W tym sezonie duch a na repce szuka formy.

0

@Encore granie w klubie a w reprezentacji to 2 inne kwestie. Kaczmarek w kadrze to ograny zawodnik a boladz przy nim żółtodziób. Nicola jest zbyt rozsądny żeby wziąć boladzia na igrzyska

0

@Xxxbarca4ever Jego decyzja.Igrzyska zweryrfikują mówiąc klasykiem.

0

@Encore według mnie jedyna niewiadomą na ten moment jest 13 zawodnik. Chociaż według mnie popiwczak mógłby pojechać na igrzyska kosztem zatiego.Reszta kadry jest już według mnie znana a boladz ,komenda będą jak najdłużej z kadrą w cyklu grania na wypadek kontuzji

0

@Xxxbarca4ever Jeden dobry mecz? W ogóle wiesz co piszesz?

0

@bodzio10 a z kim zagrał tak super ? Tylko nie wymieniaj mi drużyn typu Bułgaria mówimy o poważnych przeciwnikach

1

@Encore Bołądź w formie(dla mnie nie, miał lepsze czasy-mecze)nie ma podjazdu do Kurka czy Kaczmarka (tak wiem o jego problemach w tym sezonie).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?