La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

0



Obaj czekają na Barcę.



Głównym warunkiem podpisania kontraktu z Luisem Diazem jest odejście Raphinhy.

To podziękuję.

konto usunięte

7

@blakkudium A ja czekam na Nico. Może Diaz jest bardziej ukształtowanym piłkarzem ale siła przyjaźni jest mocniejsza i od razu będzie zgranie i polepszenie atmosfery w szatni a to też się przekłada na wyniki.

1

@Emhyr No ja też jestem #TeamNico. Nie mam nic do Diaza, bo to kawał zawodnika, ale wiek, siła przyjaźni i ogranie w LaLidze jest po stronie Nico. Ciekawi mnie, co będzie z Frimpongiem, bo też się pojawiał ostatnio. No i najpierw trzeba wrócić do zasady 1:1.

konto usunięte

0

@blakkudium Ten Pingpong to jakaś abstrakcja. Kompletnie niepotrzebny zawodnik. Jakby kupili pivota LSa i by zostało kasy (nie zostanie) to mogą sobie go brać

0

@Emhyr Jeśli Flick chciałby grać wahadłami, to Frimpong byłby jak znalazł. Co do Diaza, to Polo dał dodatkową informację, jeśli chodzi o jego ewentualny transfer.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?