La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1328 Culés

2

8 lat temu wygrywaliśmy ze Szwajcarią po zaciętym meczu i karnych....minęło 8 lat i oni nadal są dobrą, zjednoczoną drużyną bez większych indywidualności a my szkoda gadać :(

1

@Lola120 Szwajcaria pewien poziom praktycznie zawsze trzyma, u nas 2016 to był wypadek przy pracy

1

@Lola120 My, Jesteśmy zaś ekipą starych wypaleńców w dodatku przerażonych własnego cienia z myślami o wakacjach.

2

@mekston Nie nazwałbym tego wypadkiem przy pracy, bo to takie trochę sugerujące, że prześlizgnęliśmy się fartem. A tak nie było, bo udało się zbudować fajną drużynę, graliśmy nieźle. Warto więc docenić tych ludzi którzy stworzyli ten zespół :)

0

@KamQiX No niby tak, ale nic w zasadzie ta fajna dryżyna nie osiagneła czy to w Rosji czy kolejnych turniejach. Więc śmiem twierdzić, że to był wypadek przy pracy. Bo praktycznie ta sama ekipa w Rosji nie wyszla z grupy będac jedna z najgorszych na mundialu.
a Szwajcarzy co turniej bija sie o coś więcej niż 3 mecze grupowe i dzielenie się premiami.

1

@KamQiX wypadek przy pracy w kontekście długofalowym

Co do prześlizgnięcia - to z jednej strony też trochę tak, bo ze Szwajcarią lekko nie było i finalnie to karne decydowały o awansie do 1/4. Z drugiej strony w samej 1/4 to karne tym razem nie oddały.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?