- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1591 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1591 Culés
0
Po chuk zawodnicy idą do Chelsea? Ile oni tak mogą kumplować w nieskończoność? Ja nie widzę żeby sprzedawali. Oprócz tego tam żadnego projektu nie ma xd
4
@mientusek1407 "Ja nie widzę żeby sprzedawali"
W minionym sezonie odeszli: Havertz, Mount, Kovacic, Koulibaly, Pulisic, Loftus-Cheek, Mendy, Ampadu, Hudson-Odoi.
Na zasadzie wolnego transferu: Kante, Azpilicueta, Auba, Bakayoko, Baba, Ziyech, Fofana + kilku innych mniej znanych zawodników.
Dodatkowo na zasadzie wypożyczenia odeszli Broja, Kepa czy Lukaku.
To prawda, że przetasowanie jest tam duże, ale Chelsea to cały czas popularny kierunek.
1
@Zoker Ale on nie widzi :D
0
@Zoker popularny kierunek, duży klub, fajne mecze przeciwko wielkim klubom, Londyn to spoko miejsce do życia (jak się ma pieniądze)
0
@Zoker
Nie do końca to miałem na myśli, ale biore to na klate. Rzeczywiscie pozbyli sie piłkarzy. W sezonie 2022/23 Bilans -562 mln w tamtym tyle sprzedaży i bilans -200 mln. Teraz kolejne kupna sie szykują. Co chwile Chelsea sie kims interesuje? Skąd kasa? Ile mozna byc tak okienek na minusie? 5 takich okresów i robi sie wlozone 1,5 mld a my sobie nie na pilkarza za 5 baniek XD. Przypomnijmy ze takie Chelsea ma sporo nizsze wplywy niz my. Ktoś sie tym zajmie? XD Jak to sie odbywa.
@Rust_Cohle
Jak wyżej. Chodziło mi o to, że nie zarabiają na to
@JordiAlbion
To tylko chodzi o to, że duży klub? Fajne mecze przeciwko dużym klubom to możesz miec tak samo w Totkach czy nie wiem w Villi. To nie lepiej mieszkac w Valencii? ładniejsze miasto ładniejsza pogoda lepsze życie i takie same szanse na granie o powazne trofea jak Chelsea