- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1623 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1623 Culés
4
FC Barcelona logic
Pena zostawić
Garcia zostawić
Roberto zostawić
Felix zostawić
Lewandowski zostawić
Gundogan? SPRZEDAĆ!!
Raphinha SPRZEDAĆ !!
3
@TR3YWAY czego nie rozumiesz? Tych pierwszych nikt nie kupi więc sprzedajesz tych, za których możesz dostać $. Tak robią kluby w złej sytuacji finansowej.
0
@TR3YWAY O ile Garcia mógłby zostać tak reszta z góry powinna odejść (no może Felixa za darmo wypożyczyć też ok). Gundogan mam nadzieję, że zostanie, Raphinha często irytuje, ale jednak daje liczby i walczy na boisku.
9
@Azi tak robią kluby, które chcą nie wracać na szczyt i zostać europejskim średniakiem. Klub który aspiruje do najwyższych celów swoich najlepszych zawodników zostawia za wszelką cenę.
6
@Azi Żeby rywalizować z najlepszymi to trzeba budować skład z jakościowych zawodników. Co to za taktyka sprzedać tych, którzy są coś warci, a potem samym szrotem nie zakwalifkować się do LM ? No dla mnie to trochę mało logiczne. To jest taki łańcuszek - lepsi zawodnicy -> lepsze wyniki -> więcej pieniędzy z biletów i trofeów -> lepsi sponsorzy -> większe pieniądze z praw do transmisji. To jest taktyka długoterminowa, a sprzedać i wziąć pieniądze tu i dzisiaj to jest taktyka krótkoterminowa i prowadzi donikąd bo co z tego, że szybko wrócisz do zasady 1-1 jak nie zakleją tych dziur nikim lepszym. Gundogan ma jeszcze przynajmniej 2 lata grania na najwyższym poziomie i środek pola z tym zawodnikiem wygląda bardzo dobrze. My się mamy stopniowo wzmacniać, a nie osłabiać.
0
@MesQueUnClub_87 jak się nie ma kasy to się nie wydaje kasy a nie wydaje więcej kasy żeby "zarobić kasę".
Normalnie masz ideę jak obrobić kasyno. Ciekawe czemu to się nie sprawdza w praktyce? XD