La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 776 Culés

0

W Chorzowie więcej ludzi na Podsiadło niż Rammstein. Cieszy taki sukces Dawida, naprawdę fajnie że w Polsce ktoś potrafi zrobi show na absolutnie totalnym poziomie.

0

@bartekvisca Podsiadło to już przykład konformizmu. Sam ostatnio się z tym spotkałem, jak ktoś mi wypalił "w sumie nie za bardzo mi podchodzą ostatnie kawałki, ale dużo ludzi jedzie to ja też". Coś jak Swift - ich koncerty stały się modne.

0

@BorzyKrzys Ok, ja osobiście uważam, że Dawid tworzy naprawdę fajna muzykę i też nie głupią. Do tego fajnie goście, szczególnie Artur Rojek ich wykonanie Długości dźwięku samotności po prostu rozwalają system i ludzi na stadionach. Na pewno nie mogę się zgodzić, że jest on tylko wytworem popkulturowym.

1

@bartekvisca byłem i dla mnie po prostu uczucie nie do opisania. Mega przeżycie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?