La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1680 Culés

0

Jak powiedzieć, że nie da się go sprzedać nie mówiąc, że nie da się go sprzedać. O wypożyczenie pewnie też będzie ciężko po tym co było w Brighton i przy jego zarobkach więc pozostaje nam wierzyć w cud.
twitter.com/BarcaTimes/status/1805732937561731138

0

@ViscaelBarca2007 Drugi Bojan, może niech idzie do jakiegoś średniego klubu holenderskiego myślę miałby szansę jako tako się przebić

0

@Herato do końca umowy będzie ciężko go gdziekolwiek ruszyć bo kluby w jakich mógłby teraz grać zwyczajnie na niego nie stać. On ma jedną z wyższych pensji w naszym zespole(mówi się o ok €14-15m). To jest tak naprawdę największa przeszkoda teraz. Trochę przypadek Umtitiego.

0

@ViscaelBarca2007 lepiej żeby inny klub płacił nawet mały procent pensji niż miał siedzieć w Barcy

Ale i tak żenada że dostał tak gigantyczny kontakt jedynie za "potencjał"

0

@ViscaelBarca2007 jeszcze go będą hejterzy wielbić

2

@Faro Ty to jesteś już na maxa odklejony z tym Fatim

0

@konrad1661 Fati nie dostal odpowiedniego wsparcia po kontuzji, został zniszczony mentalnie. Tez przez kibiców

0

@Faro bardzo bym chciał, ale po tym wypożyczeniu resztki mojej wiary w jego odbudowę wyparowały. Życzę mu dobrze, ale obawiam się, że jedyne co nam po nim zostało to ogromny kontrakt.

1

@ViscaelBarca2007 w Brighton wróciło mu dobre wykończenie co szwankowalo w Barcy wiec to juz coś a jak fizycznie sie poprawi to może być nieźle

0

@Faro nie wiem. Nawet w końcówce sezonu w Brighton De Zerbi zwracał uwagę na jego braki nie tylko w przygotowaniu fizycznym, ale i mentalne. Chłopak wydaje się mentalnie rozbity na tym etapie.

0

@Faro Nie jestem pewien co do tego wykończenia. Przy xG 3.43 i 4 zmarnowanych wielkich szansach ma 2 gole w Premier League. Próbka mała, ale proporcje pasują do tego, co było w 22/23 w Barcy, czyli słaby wynik. Zresztą, to nie w wykończeniu jest problem. Nie pasuje do nas profilem.

0

@ViscaelBarca2007 De Zerbi to sie nadaje do Marsylii, żaden z niego wyznacznik. Jak Flick go skreśli to wtedy uwierze

0

@Herato Jaki drugi Bojan? On nie miał rozwalonego kolana, gdyby nie kontuzja to nadal by zachwycał, Bojan miał problemie w głowie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?