La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2391 Culés

1

Czyli co? Porto dawało 15mln za Faye, ale Deco poleciał negocjować i kupią go za 5mln? XDDD co ten partacz robi w klubie

1

@Who_you_mam jprdl.
Jak można tak wszystko łykać to ja nie wiem. Najpierw jedne źródła sobie cośtam wymyślają, potem te same piszą co innego, a tacy jak ty bezmyślnie to łapią. Serio mają dać 15 baniek za typa z 3 ligi?

1

@Szklaner Fabrizio Romano pisał o 15 mln. Jest on najbardziej wiarygodny, jeśli chodzi o transfery.




0

@Arden, gówno tam wiarygodny, oni wszyscy się mylą i dopóki nie ma czegoś oficjalnego to szkoda sobie zawracać tymi rzeczami głowę

0

@Arden a teraz inny koles pisze o 5. I tak kazdy sobie wierzy w to co chce, a konczy sie to jak wlodarczyk, ktory sie okazal rowniez wiarygodny co do polskich transferow i fermina w rakowie.

1

@Szklaner Nie zmienia to faktu, że najlepiej poinformowany dziennikarz, pisał od dawna, że ma to być 15 mln euro.

0

@Szklaner

Tak, w dzisiejszych czasach zapłacić 10/15mln za młodego zawodnika który uchodzi za jeden z większych talentów to nic wielkiego. Ale racja, ja bezmyślnie to łapie

0

@FCB_dimiC

Oczywiście że każdy się myli, jednak kwot to z kosmosu nie wziął.

1

@FCB_dimiC dokladnie tak. Szczegolnie ze te dziennikarzyny moga byc czescia gry agentow z jednej i zdrugiej strony, bo moglo byc i tak ze dziennikarz x podaje kwote y, bo ma "pewne zrodlo" tylko po to zeby inni klub wkroczyl i podbil stawke/dal lepsze warunki umowy itp.

0

@Who_you_mam, oj przestań czytać te bzdury i będziesz zdrowszy

@Szklaner, dokładnie, w Barcelonie od jakiegoś czasu jest taki syf pod względem informacji jakie dostarczają dziennikarze, że ja to już nawet tego nie czytam. Zwariować idzie

0

@Who_you_mam wiec twoj wiarygodny dziennikarz mowi o 15 milionach z 3 ligii podczas gdy:
23/24 - 12 mln za obronce z ich ligi.
10 mln za pomocnika z ich ligii.

22/23 - 20 mln za obronce bragi (top 4 ligi)
10 mln za atakujacego z brazylii

21/22 - skrzydlowy z brazylii za 15.

Zatem uwazasz ze daja wiecej za kogos bez 1 meczu na poziomie 1 ligi, podczas gdy w ciagu ostatnich 3 lat tylko raz dali za kogos wiecej i raz tyle samo (przy czym obaj znacznie bardziej doswiadczeni). Gralutuje analizy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?