La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

11

Urugwaj rozbija Boliwię 5:0 ;-)

Kapitalny mecz Urugwajczyków.

@AFA @mekston @Sysia11

3

@Lionel_Messi10 Ciekawe kto wygra Copa bo na razie się zapowiada, że oni lub Argentyna(na Leo i spółkę liczę).

2

@Bagsik88 Pytanie czy Argentyna odzyska Messiego bo tam duży pesymizm zapanował i juz mowa że raczej gra w 1/4 mało realna.

0

@mekston Wiadomo, ale w 1/4 będą mieli Ekwador lub Meksyk(nie wierzę, że Jamajka wygra z Wenezuelą), więc uważam, że przejdą bez niego, a na 1/2 raczej już wróci.

1

@Bagsik88 z Ekwadorem mam obawy, te ich mecze to ostatnio były na 1-0, więc i karne nie zdziwiłyby mnie w tej rywalizacji.

Będą faworytem, ale zobaczymy.

1

@mekston W ostatnim spotkaniu Messi nie grał i wygrali, a ostatni remis między nimi był jak Ekwador grał u siebie, ale tak jak napisałeś, zobaczymy.

1

@Bagsik88 Messi wszedl w drugiej polowie ale tak wygrali 1-0.

W eliminacjach u siebie wygrali 1-0

Ekwador tez zapewne zagra bardzo ostro.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?