La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

2

Korytarz uderzeniowy asteroidy Apophis 13 kwietnia 2029r. Można traktować w ramach ciekawostki, ponieważ szanse na uderzenie w Ziemię zostały już dawno praktycznie wyeliminowane. Asteroida będzie widoczna gołym okiem w dzień nad całą Europą
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fpreview.redd.it%2Fapophis-hypothetical-risk-corridor-for-an-impact-on-13-v0-94voplkd1pdb1.jpg%3Fwidth%3D908%26format%3Dpjpg%26auto%3Dwebp%26s%3D4077ef70d098a872c05c6661754d63815330b620

konto usunięte

1

@barcelonaLM Omija Polskę.

1

@barcelonaLM No, w Polskę by nie walnęło chyba

0

@Kgorecki2500 @MesQueUnClub96 trochę zahaczają poważne skutki, w zależności od miejsca hipotetycznego uderzenia
https://www.real-world-physics-problems.com/images/planetary_defence_campaign.jpg

1

@barcelonaLM O nie, asteroido uprasza się przesunąć lądowanie trochę na południe i zostawić mój Zgorzelec w spokoju.

konto usunięte

1

@barcelonaLM O nie tylko nie Düsseldorf

Bez lipy, my na północy ogarniemy

2

@barcelonaLM Oznacz mnie za 5 lat

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?