La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

1

Zastanawiam się czy ludzie to idioci, czy może mają pamięć na poziomie zgniłego jabłka czy może po prostu baitują. Czy nie pamiętacie naprawdę co się wydarzyło po sprzedaży Neymara? Wtedy top5 zawodników na świecie i top2 w Barcy po Messim. Kupiliśmy 3 zawodników za 250 baniek i jak na tym wyszliśmy? To właśnie głównie przez to do dziś nie możemy się wygrzebać z syfu w jakim jesteśmy. A wy teraz chcecie zrobić to samo z Yamalem? Przecież każdy klub jakby się o tym dowiedzial to by z nas doił niemiłosiernie. To już nie chodzi o to czy Yamal wypali czy nie, tylko o to, że w tym klubie nie ma i nie było ludzi, którzy by rozsądnie taką kasą gospodarowali. Całe szczęście, że nigdy nie będziecie mieć żadnego wpływu na zarządzanie tym klubem

3

@konrad1661 ci od sprzedaży Lamine to dzieci fify i nic więcej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?