La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

konto usunięte

0

Oho Wimbledon sobie coś ubzdurał i Sinner nie gra na centralnym xD

5

@MesQueUnClub96 Nic sobie nie ubzdurał na centralnym jest tylko jeden mecz Panów i wiadomo że musi być to obrońca tytułu.

1

@MesQueUnClub96, nie znam się, ale wypowiem. Cały Ty

konto usunięte

0

@adi7adi8 Nieprawda, na centralnym też grają dwa mecze singlowe Panów. Rok temu grał Novak i Sinner pierwszego dnia.

3

@MesQueUnClub96 Ale w tym roku zaczynamy turniej 1 meczem Panów i 2 meczami Pań żeby we wtorek mógł zagrać Djokovic i Murray na centralnym czego nie rozumiesz..

konto usunięte

0

@adi7adi8 Nie powinno tak być i tyle w temacie

2

@MesQueUnClub96 Na szczęscie to tylko Twoje zdanie.

1

@adi7adi8 Dodi standardowo wyjaśniony widzę

1

@MesQueUnClub96 Gra obrońca tytułu, 7-krotny zwycięzca i brytyjska legenda. Dla Sinnera miejsca nie ma

konto usunięte

0

@barcelonaLM No to wyrzucić tą Raducanu

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 jakieś pojecie o tenisie maasz?
skoro takie braki w wiedzy i czepianie sie oczywistosci?

0

@MesQueUnClub96 Kobieta, brytyjka i zdobywczyni szlema też musi być.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?