La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

6

Na tym EURO padło już 9 goli samobójczych.

To tyle samo ile we wszystkich edycjach turnieju w latach 1960-2016.

4

@Zoker Ja, bym się poważnie zastanowił czy gol samobójczy nie powinien zostać nominowany w tym roku do Złotej Piłki.

1

@Zoker jedyny nie zmęczony piłkarz jak widać

1

@FcPortoFan1999 W sumie dla beki mogliby dać nominację.

1

@Zoker Kibice, mogliby złożyć petycję o to.Jednak 9 bramek, a tutaj nawet ćwierćfinału nie ma robi wrażenie.

1

@Zoker Jest bardzo dużo goli samobójczych na tym turnieju. Natomiast nie powinniśmy za bardzo zwracać uwagę na ilość goli samobójczych w XX wieku, wtedy dużo mniej goli było traktowane jako samobóje np. wystarczyło że zawodnik oddał strzał i mimo że było widać że jest niecelny to pomimo rykoszetu dalej gola przypisywano zawodnikowi drużyny atakującej. Jedynie klarowne sytuacje to były samobóje np. odbitki przy dośrodkowaniach z boku boisku. Dlatego fajnie jest porównać to do np. poprzedniego Euro, ale nie jest to nic dziwnego, że mamy więcej samobóji w obecnych futbolu niż 30-40 lat temu.

0

@priest9999 Fajna ciekawostka.
Ja tylko podałem fakty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?