La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

12

To swego rodzaju psychologiczny fenomen, że 39-letni Cristiano Ronaldo to postać, która nadal wywołuje tak ogromne emocje wśród tutejszych użytkowników.

Im bardziej ludzie piszą, że wypisał się z profesjonalnego futbolu, tym bardziej mam wrażenie, że przejmują się jego występami. To tylko meczu Portugalii ze Słowenią, ale poruszenie zdecydowanie większe niż podczas Francji z Belgią.

Nie zdziwiłbym się, gdyby część użytkowników dzisiaj jedyne za co trzymała kciuki, to to to, żeby tylko Cristiano Ronaldo nie strzelił gola.

Z punktu widzenia nauki - ciekawe studium dla przyszłych psychologów.

8

@NeroTFP1 Byłem na psychologii ale nie lubiłem wykładowców

0

@Popitek12 wykładów chyba też, co?

0

@Popitek12 Bycie w gabinecie u terapeuty to nie psychologia, a psycholog to nie wykładowca.

5

@Popitek12
Kibicowali Argentynie?

5

@NeroTFP1 tak i nie lubili Portugalii

0

@NeroTFP1 tyle razy wkurzył,że nie dziw się i jeszcze decydującą bramę w 93' to będzie aktywnie;)

2

@NeroTFP1 Też mi się wydaje, że im bardziej piszą, że on ich już nie obchodzi tym jeszcze więcej go oglądają i tylko czekają na to żeby nic nie strzelił bo będzie można się pośmiać.
W sumie duży fenomen to jest tym bardziej, że kibice Realu jednak aż tak o Messim nie piszą, nie przeżywają wszystkiego co z nim związane, a nawet zauważyłem, że po końcu tej bezpośredniej walki wiele kibiców Realu zaczęło doceniać Leo i jego wyniki, a także wielką rywalizację z Cristiano.

0

@escarabajo zależy co, emocje i motywacje były spoko, biologia trochę rozległa ale dało się wykuć, za to statystka i metodologia to już nie

konto usunięte

0

@NeroTFP1 Dobra rozrywka - oglądać jak ten buc się kompromituje

0

@NeroTFP1 Z drugiej strony, jaką masz pewność, że ci co sie z niego śmieją, to ci sami co pisali, że sie wypisał z poważnego futbolu? Znam też bardzo dużo osób, które go nie lubią ze względu na charakter i symulki ale potrafią docenić poziom sportowy i profesjonalizm.

0

@MesQueUnClub96 Nie bądź tak krytyczny wobec siebie.

0

@Stinger_ jest to tak do udowodnienia jakbym napisał na odwrót (kibice realu nie piszą tyle o Messim), a co nie przeglądam mediów społecznościowych to Messi jest wiecznie j*bany a Ronaldo broniony, ostatnio przykład mecz z Gruzją. Ronaldo grał dziadostwo to pod profilami na instagramie jak 433 wszyscy pisali, że sędzia przekupiony pod Gruzję i wszystko przeciwko Ronaldo XD

0

@FCBMati10 Nie wiem nie wnikam w sumie w to. Mi tylko o to chodziło, że ktoś najpierw mówi, że CR go nie obchodzi i w ogóle, a potem komentuje jego każdą akcję, sytuację i w ogóle przeżywa wszystko.
Cristiano Ronaldo dalej grzeje, kto wie czy nie mocniej niż dawniej bo umiejętności już nie te i wspomaga się głupotami na boisku ale wciąż najbardziej jego grę przeżywają.

0

@Stinger_ "kibice Realu jednak aż tak o Messim nie piszą": chociażby tu ile piszą, sam jesteś tego przykładem.

@maroon który polubił/polecił twój komentarz to jak próbuje umniejszyć Leo. A to za dużo zarabiał, a to Haaland powinien wygrać ZP kosztem Messiego.

@bartas97 Np. ostatnio wstawił post, gdzie Leo Messi z Holandią na MŚ miał konflikt z trenerem.... a to była odpowiedź ńa zachowanie CR z tego Euro.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?