- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1660 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Popitek12
9
Udało się. Właśnie przebiegłem setkę w 9.84 wow. Świetny wynik tym bardziej że najszybszy... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1660 Culés
8
Szansę dla Słowenii widzę tylko w karnych, bo z gry to są bardzo słabi i zupełnie nie mają mocy w tych kontrach. Ale pewnie i tak prędzej czy później jakiś farfocel wpadnie dla Portugalii, jednak z taką grą mimo wszystko ciężko będzie przejść nawet tak pragmatyczną Francję.
2
@macio_944 i moze Mbappe przyzwyczai sie do maski
1
@macio_944 ja i tak wolę dalej ogaladac taką Portugalię niz taką Słowenię.
0
@mekston nawet na maske niech nie zgania bo to by już byly jaja.
0
@Bobo25 A mnie wk***a to, że ktoś ma taki potencjał kadrowy, a gra taką padakę lub gra tak pragmatycznie jak Real, Anglia, czy Francja. Gruzja, Szwajcaria, Austria czy Słowacja miały więcej jak niż te wszystkie zespoły razem wzięte.
PS. Jednak zgodzę się, że Portugalia chociaż próbuje dominować i coś stwarzać.
0
@macio_944 "że ktoś ma taki potencjał kadrowy, a gra taką padakę"
Oj to cię Barca musiała ostatnim czasy dużo wk.....ć...
0
@Bobo25 To zupełnie inna sytuacja, Barcelona ma ogromny potencjał kadrowy, ale brak doświadczenia bardzo ten potencjał ogranicza w aktualnej rzeczywistości. Jeśli tak będzie za 3-4 lata, to wtedy będę dużo więcej narzekać. Mnie tutaj chodzi o zespoły i z wielkimi umiejętnościami i doświadczeniem. Zespoły po prostu gotowe pod możliwie każdym względem.
0
@macio_944 nie, to taka sama sytuacja tylko przemawia przez ciebie subiektywna sympatią do klubu.
Co jest jak najbardziej zrozumiałe.
0
@Bobo25 W pewnym procencie pewnie tak. Ale podobnie podchodzę np. do Leverkusen, czy do poszczególnych zawodników, którym wybaczam więcej niż np. 25 latkowi.