La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

0

Moim zdaniem klub albo będzie namawiał Rapinha do odejścia albo nikt do ataku nie przyjdzie. Potrzeba dużej sprzedaży i przy założeniu że miałby przyjść Nico Rapinha i tak grzałby ławę.

1

@AlwaysBlaugrana Przy jakiejkolwiek kontuzji (odpukać) Yamala lub Nico bedziemy grali Ferranem na skrzydle po odejściu Raphinhy. Dodatkowo trudno oczekiwać, że Yamal nie będzie miał zwykłych wahań formy gdzie powinien usiąśc na ławie. Zostało nam jeszcze koło 30mln amortyzacji Raphy, czyli nawet jak dostaniemy te 60mln to nie będzie z tego dużo. Moim zdaniem powinniśmy szukać odejść gdzie indziej np. FdJ. Chciałbym by Rapha został.

konto usunięte

0

@AlwaysBlaugrana Rafa jak Frenki- przywiązał się łańcuchem i nie odejdzie raczej. Ja bym jednak szedł w sprzedaż Torresa, jednego z dwójki Araucho/ Christensen, wypożyczenie bądź sprzedaż z opcją odkupu Torre, eksmisji Fatiego, Lengleta, pożegnać Inigo, i pewnie Penie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?